Pavasarį pasitinkame su naujiena iš Traser – naujasis Traser® H3 SOLDIER laikrodis iš Tactical kolekcijos. Laikrodis puikiai tiks kariams, airsoft žaidėjams ar visiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį gamtoje.

Prie žalios (OLIV) spalvos laikrodžio korpuso, pagaminto iš stiklo pluošto sutvirtinto poliamidu, yra priderinta žalio kamufliažo (Woodland raštas) apyrankė. Laikrodžio apyrankė yra pagaminta iš kaučiuko, todėl yra neperšlampama, neišsitampo ir yra ilgaamžė. Taip pat laikrodis yra atsparus vandeniui iki 200 m, t.y. su laikrodžiu galite ne tik plautis rankas, bet taip ir plaukioti ar net nardyti. Taigi laikrodis su tokia apyranke ir atsparumu vandeniui, gali būti dėvimas tiek sausumoje, tiek vandenyje, taip Jūsų vaktyvumas nebus apribotas.

Traser Soldier

Traser® H3 SOLDIER laikrodis turi vienkryptį besisukantį balansą (Bezel) su žalios spalvos trigalight apšvietimu. Taip pat trigalight yra integruotas rodyklėse ir ties laikrodžio valandų žymenimis. Su trigalight laiko stebėjimas net ir tamsiu paros metu yra labai paprastas ir patogus. Datos funkcija, esanti ant laikrodžio cifeblato – tai dar viena funkcija, suteikianti naudingą informaciją.

Labai svarbu tai, kad laikrodžio stikliukas yra pagamintas iš safyro kristalo, atsparaus įbrėžimams. Tai Jums leidžia nevaržomai judėti, užsiimti mėgiama veikla, aktyviu sportu gamtoje ar uždarose erdvėse. Svarbiausia tai, kad laikrodis liks apsaugotas ir jo draugija galėsite džiaugtis tikrai ilgai.